<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=653246926022726&ev=PageView&noscript=1" />

Co nowego?

Idealny zamiennik cukru

Czy istnieje idealny zamiennik cukru?

Tak, to on- erytrol

Jabłka pod owsianą kruszonką

Jutro dzień wolny, więc zachęcam Was do wypróbowania tego przepisu na leniwe świąteczne śniadanko :).

Pieczone kotlety pieczarkowe z kaszy jagalnej

Dzisiaj coś dla miłośników obiadów w wersji wegetariańskiej . Powinny posmakować nawet mięsożercom :). Do tego z królową kasz- czyli kaszą jaglaną. Może nie wyglądają zbyt pięknie ale gwarantuję, że są smaczne. Zapraszam do wypróbowania.

Snickersowe kulki na jesienne słoty

Jesień, to taka pora roku, która nastraja do częsteszego sięgania po słodkości, a wszystko za sprawą kapryśnej pogody. Humor przestaje dopisywać więc zaczynamy szukać sposobów na jego poprawę- recepty są dwie- aktywność fizyczna oraz małe, słodkie przyjemności od czasu do czasu ;). Dzisiaj bajecznie prosty przepis na na to drugie.

Spaghetti bolognese po polsku w wersji light

Kto z nas nie lubi włoskiej kuchni? Spaghetti, pizza- kojarzą nam się jako dania tłuste, a już z pewnością takie, na które osoby dbające o prawidłową diete i zgrabną sylwetkę nie mogą sobie pozwolić. To spaghetti niczym nie przypomina tego, jakie można zjeść w Bolonii- jest zdecydowanie bardziej obfitujące w warzywa i nie jest tak tłuste, ale mnie taka wersja ...

Za nami kolejne zajęcia edukacyjne w Zespole Szkół w Dębnie

W dniu 25.04. moja poradnia miała okazję gościć w Zespole Szkół w Debnie w ramach zajęć oragnizowanych przez stypedndystki klasy 3 gimnazjum z Fundacji Św. Mikołaja. Zapraszam do krótkiej relacji.

Zajęcia edukacyjne w Szkole Podstawowej w Łętowni w ramach akcji "Trzymaj formę".

W dniu 7 maraca 2017 roku moja poradnia została zaproszona do przeprowadzenia lekcji w Szkole Podstawowej w Łętowni w ramach akcji "Trzymaj formę". Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji.

Black Friday w Poradni Dobry Dietetyk

Umów wizytę poprzez kalendarz na stronie interetnetowej w dniu 25.11.2016 i otrzymaj 30 zł znikżki na pierwszą wizytę. Wizytę można również umówić telefonicznie, podając hasło: Black Friday. Warunkiem jest realizacja wizyty do 16 grudnia 2016 roku. Zapraszam!

Bezpłatne konsultacje i pomiary masy i składu ciała

Serdecznie zapraszam na bezpłatne konsultacje z dietetykiem w dniach: 14.07., 21.07. oraz 28.07., które odbędą się w aptece Dr Optima, w Kolbuszowej przy ul. Rzeszowskiej 6. Rejestracja pod numerem tel. 509 614 517

POKAŻ