Co nowego?

Snickersowe kulki na jesienne słoty

Jesień, to taka pora roku, która nastraja do częsteszego sięgania po słodkości, a wszystko za sprawą kapryśnej pogody. Humor przestaje dopisywać więc zaczynamy szukać sposobów na jego poprawę- recepty są dwie- aktywność fizyczna oraz małe, słodkie przyjemności od czasu do czasu ;). Dzisiaj bajecznie prosty przepis na na to drugie.

Spaghetti bolognese po polsku w wersji light

Kto z nas nie lubi włoskiej kuchni? Spaghetti, pizza- kojarzą nam się jako dania tłuste, a już z pewnością takie, na które osoby dbające o prawidłową diete i zgrabną sylwetkę nie mogą sobie pozwolić. To spaghetti niczym nie przypomina tego, jakie można zjeść w Bolonii- jest zdecydowanie bardziej obfitujące w warzywa i nie jest tak tłuste, ale mnie taka wersja ...

Za nami kolejne zajęcia edukacyjne w Zespole Szkół w Dębnie

W dniu 25.04. moja poradnia miała okazję gościć w Zespole Szkół w Debnie w ramach zajęć oragnizowanych przez stypedndystki klasy 3 gimnazjum z Fundacji Św. Mikołaja. Zapraszam do krótkiej relacji.

Zajęcia edukacyjne w Szkole Podstawowej w Łętowni w ramach akcji "Trzymaj formę".

W dniu 7 maraca 2017 roku moja poradnia została zaproszona do przeprowadzenia lekcji w Szkole Podstawowej w Łętowni w ramach akcji "Trzymaj formę". Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji.

Black Friday w Poradni Dobry Dietetyk

Umów wizytę poprzez kalendarz na stronie interetnetowej w dniu 25.11.2016 i otrzymaj 30 zł znikżki na pierwszą wizytę. Wizytę można również umówić telefonicznie, podając hasło: Black Friday. Warunkiem jest realizacja wizyty do 16 grudnia 2016 roku. Zapraszam!

Bezpłatne konsultacje i pomiary masy i składu ciała

Serdecznie zapraszam na bezpłatne konsultacje z dietetykiem w dniach: 14.07., 21.07. oraz 28.07., które odbędą się w aptece Dr Optima, w Kolbuszowej przy ul. Rzeszowskiej 6. Rejestracja pod numerem tel. 509 614 517

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe