Agnieszka Filip

Opinie pacjentów

Pani Agnieszka pomogła mi w walce z problemami skórnymi, które pojawiły się po długotrwałym stresie. Zmiany skórne były dość uporczywe i żadne kosmetyki nie pomagały. Pani Agnieszka opracowała dla mnie dietę, która wspiera zdrowie skóry. Dzięki niej stan mojej skóry się poprawił, a do tego poczułam się znacznie lepiej, bo dieta była pełnowartościowa i łatwa do stosowania. Pani Agnieszka jest bardzo serdeczną osobą, która potrafi słuchać i dostosować plan do indywidualnych potrzeb. Gorąco polecam!

Dominika

Poznaj inną historię

Zbyt młody na zawał serca

Zgłosiłem się do poradni jako pacjent z problemami kardiologicznymi, potrzebowałem pomocy z ustaleniem nowego jadłospisu i zrzuceniem zbędnych kilogramów. Bardzo zależało mi na zmianie mojego dotychczasowego trybu życia, a nie jedynie na krótkotrwałym efekcie

czytaj więcej

Dieta odmieniła życie mojego syna.

  • Mateusz (9l.), Leżajsk
  • 15 kg w pół roku
  • Mężczyzna

Pewnego dnia postanowiłam coś zmienić a właściwie wszystko, chciałam żeby Mateusz lepiej się czuł. Bardzo lubi sport, a nadwaga go ograniczała.

 Z przerażeniem patrzyłam jak szybko się męczył. Trafiliśmy do pani Agnieszki 14 stycznia 2017 roku. Nie wierzyłam, że Mateusz da radę, ponieważ on bardzo lubi jeść... Bardzo się bałam, że będzie chodził głodny, jakież było moje zaskoczenie, gdy dostaliśmy specjalnie ułożoną dietę do jego trybu życia i udało się Posiłki były samczne i różnorodne.  Mateusz w ogóle nie chodził głodny, a ilość jedzenia jest naprawdę spora. Z każdym miesiącem było coraz lepiej, kilogramów ubywało, co Mateusza jeszcze bardziej mobilizowało. A pochwały Pani Dietetyk były bezcenne i rady które nam dawała w przygotowywaniu posiłków.  Tym sposobem upłynęło pół roku a na wadze było 15 kg mniej.  Dzięki Pani Agnieszce mój syn zmienił się nie do poznania- za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jestem niesamowicie dumna z Mateusza, że potrafił się zmobilizować i sam o siebie zawalczyć. A najważniesze, że mam pewność iż te nawyki, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie pół roku zostaną z Mateuszem już na zawsze, ponieważ on bardzo tego chce i sam potrafi siebie przypilnować. Polecam Panią Agnieszkę każdemu kto ma podobny problem.

POKAŻ