Historie sukcesu

Próba nie strzelba- 14 kg w 6 miesięcy

  • Kobieta
  • 10 kwietnia, 2018

Nazywam się Barbara i mam 41 lat, odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam problemy z tuszą. Gdy byłam młodsza łatwiej było mi zrzucić zbędne kilogramy, lecz z biegiem lat stawało się to coraz trudniejsze- co gorsza ja w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że mam problem, sądziłam, że wyglądam dobrze. Moment przełomowy nastąpił, gdy moja waga zaczęła zbliżać się do 90 kg- pojawiły się problemy z wyjściem na trzecie piętro, miałam tak wielką zadyszkę jakbym pokonała dwa razy więcej pięter. Doszły problemy z ubiorem- noszenie rozmiaru 48 powodowało, że nie mogłam założyć tego co mi się podobało, wówczas zrozumiałam, że problem jednak jest.

CZYTAJ WIĘCEJ

Żałuję tylko jednego – że nie zgłosiłam się do Poradni „Dobry Dietetyk” o wiele wcześniej

  • Kobieta
  • 09 sierpnia, 2017

Do Poradni dietetycznej Pani Agnieszki Filip w Kolbuszowej trafiłam pod koniec lipca 2016r. Adres Poradni znalazłam na stronie internetowej poszukując porad dietetyka na terenie Kolbuszowej. Odchudzałam się „na własną rękę” wiele razy… można powiedzieć, że od momentu kiedy byłam nastolatką do okresu obecnego tj. 39 lat, byłam raz na diecie, a raz z powrotem tyłam wiele kilogramów. Moja waga wahała się pomiędzy spadkami – 10, 15 kg, potem systematycznie przez następnych kilka miesięcy potrafiłam przytyć tyle samo i to jeszcze z bardzo dużą nawiązką. Od momentu kiedy skończyłam 20 lat aż do tego okresu można powiedzieć, że odchudzałam się kilkadziesiąt razy, korzystając z diet polecanych przez różne osoby (dieta białkowa, owocowa, oparta na koktajlach itp.) lub też sama wprowadzałam dla swojego organizmu katorżnicze diety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta odmieniła życie mojego syna.

  • Mężczyzna
  • 03 lipca, 2017

Pewnego dnia postanowiłam coś zmienić a właściwie wszystko, chciałam żeby Mateusz lepiej się czuł. Bardzo lubi sport, a nadwaga go ograniczała.

CZYTAJ WIĘCEJ

Chcesz schudnąć? Dobry Dietetyk ci pomoże!

  • Kobieta
  • 28 września, 2016

Do poradni dietetycznej Pani Agnieszki Filip trafiłam z polecenia koleżanki. Wiele razy próbowałam schudnąć, ale bez większych efektów. Wreszcie zrozumiałam, że nie poradzę sobie sama, a z rosnącą nadwagą przybywało kłopotów ze zdrowiem. Odchudzanie z „Dobrym Dietetykiem” rozpoczęłam 6 lutego 2016 roku. Na polecenie Pani Agnieszki wykonałam odpowiednie badania, po czym otrzymałam zalecenia odnośnie trybu życia oraz opracowany specjalnie dla mnie program żywieniowy (ze składnikami i sposobem przygotowywania potraw). Było rewelacyjnie: spożywałam 5 posiłków dziennie o określonych porach. Dieta była bardzo urozmaicona, smaczna, były nawet desery i w ogóle nie byłam głodna.

CZYTAJ WIĘCEJ