OPINIA PACJENTA: Opinia: Od kilku lat zmagam się z problemami z układem trawiennym, jest to nieprzyjemna dolegliwość po zakażeniu bakterią helikobakter. Farmakologia niewiele mi pomaga a dolegliwości towarzyszyły mi do momentu w którym rozpoczęłam dietę przygotowaną przez Panią Agnieszkę. Dobrze dobrane składniki regularne posiłki ...