
Kontakt:
- 509 614 517

Agnieszka Filip
OPINIA PACJENTA: Bardzo polecam panią dietetyk, schudłam do tej pory 6 kg w 1,5 miesiąca, a waga ciągle spada bez większych wyrzeczeń. Oby tak dalej.

Ten moment, kiedy przestajesz odkładać, kombinować, czekać na idealny czas
i po prostu robisz coś trochę inaczej niż zwykle 🥗 I nagle okazuje się, że coś zaczyna się zmieniać 😯💚

Twój komentarz